Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

Út, 13. 2. 2024 19:00 hod.

Koncert / Večer světových muzikálů

 

Zazní hity ze slavných světových muzikálů Bídníci, Pomáda, Horečka sobotní noci, Jesus Christ Superstar nebo i z českých muzikálů světové úrovně Drákula nebo Kdyby tisíc klarinetů. Zazpívají je jedni z nejlepších muzikálových zpěváků Jan Kříž , muzikálová herečka a zpěvačka Marie Křížová a sólista Státní opery Praha a opery Národního divadla Oldřich Kříž.

Jan Kříž – muzikálový herec ,držitel 2 Thálií, divadelní scénograf a režisér.DLOUHODOBE SPOLUPRACUJE S DIVADLEM Kalich, Jihočeským divadlem v Českých Budějovicích , Divadlem F.X.Šaldy v Liberci i Divadlem J.K.Tyla v Plzni. V Německu dlouhodobe hostoval v inscenaci Ples upírů jako představitel hlavní role hraběte Krolocka /Študgart, Hamburk, Kolín nad Rýnem, Berlín.Několik let je též členem velmi úspěšného seskupení 4 tenoři.

Oldřich Kříž – působí 3O let jako sólista Státní opery Praha. Již delší dobu působí v oblasti muzikálů jako interpret /divadlo Broadway- Muž se železnou maskou,Troja, divadla v Liberci,Plzni, Českých Budějovicích/ i jako režisér . Mezi velmi úspěšné inscenace se řadí Sugar,Zpívání v dešti, Divotvorný hrnec .

Marie Křížová - /spěšná muzikálová herečka, působíci tež v divadle Kalich / Robin Hood, Vlasy Pomáda ,Horečka sobotní noci, Voda nad vodou, Biograf Láska atd. Hostuje také v divadle v Liberci a Českých Budějovicích. V minulém roce se stala vítězkou celonárodní taneční soutěže profesionálních herců Roztančené divadlo.

 

Čas konání: 19:00 hod.

Místo konání: Kinosál Elektra

Pořadatel: Kulturní a kongresové centrum Elektra

Vstupné: 300 Kč


      

Kinosál Elektra

Kulturní a kongresové centrum Elektra

Nahoru