Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

So, 3. 6. 2023 19:30 hod.

Beseda s fotografem Robertem Vano

Beseda se světově uznávaným fotografem. Pohodový večer plný zážitků, krásných fotografií a příběhů ze života ve "velkém světě" nebo i o obyčejném životě v rodných Nových Zámcích. Setkání s neobyčejně vtipným a skromným člověkem, který se vypracoval až na úplný vrchol fotografického umění. Součástí besedy bude i prodejní výstava autorských fotografií, autogramiáda a případné společné focení. 

Čas konání: 19:30 hod.

Místo konání: Kino Elektra

Pořadatel: Kulturní a kongresové centrum Elektra


Robert Vano je Americký fotograf žijící v Praze. Patří k nejznámějším a nejoblíbenějším fotografům v České republice a na Slovensku. Věnuje se především módní fotografii. Fotografoval pro magazíny po celém světě jako například Elle, Vogue, Harpers Bazaar apod. Ve volném čase se věnuje hlavně mužským aktům. Vydal 8 knih. Bylo o něm natočeno několik pořadů včetně celovečerního dokumentu. Jako jeden z mála se věnuje technice - platinotypie. Je držitelem Evropské ceny Trebia za tvůrčí činnost.

Kino Elektra

  • Ulice: Masarykova 950
  • Město: Luhačovice
  • PSČ: 76326

Rezervace jsou možné v Informačním centru Luhainfo telefonen nebo mailem. Prodej vstupenek v Informačním centru Luhainfo a nebo 30 minut před začátkem projekce v kině.

Kulturní a kongresové centrum Elektra

Nahoru